APIE MUS

SKINBIO MISIJA

SKINBIO misija - pagal odos tipą ir būklę pritaikyta ir veikianti odos priežiūros rutina. Kaip profesionali kosmetologė, kiekvieną dieną keliu sau tikslą, pasiekti jūsų sveikos odos potencialą, puoselėti natūralaus grožio ateitį.

SKINBIO įkūrėja Gintarė

Kartu kuriame sveikos odos rutiną

Esu Gintarė, „SKINBIO“ įkūrėja, mano draugystė su kosmetika prasidėjo daugiau nei prieš 10 metų. Patirtis kosmetikos formulių kūrime ir gamybos procesuose leido iš arti pažinti sudedamasias produktų dalis, skirtingus ingredientus, jų tarpusavio sąveiką.

Šios žinios tapo neįkainojamos, kuomet 2017 metais pradëjau kosmetologės veiklą. Visuomet tikėjau - meilė sau yra veiksmas, maži žingsneliai mūsų kasdienybėje, kuriuos atliekame vardan savo kūno gerovės ir augančio pasitikėjimo savimi.

Klientėms, atvykusioms į procedūras, nuoširdžiai patariu, kokia kosmetika joms vertinga, padedu kurti sveikos odos rutiną. Elektroninės parduotuvės idėja kilo iš artimo ryšio ir atsiliepimų, su kokiomis problemomis susiduria klientės. Siekiu, kad kosmetikos krepšelio papildymas būtų paprastesnis ir greitesnis, tačiau sukomplektuotas lyg kosmetologės kabinete.

SKINBIO - mūsų odos biografija

Kosmetikos sudėčių išmanymas, kosmetologijos žinios bei praktika leidžia į „SKINBIO“ asortimentą įtraukti produktus, kuriais nuoširdžiai tikiu. Atrenkant produktus į elektroninę prekybą, kiekvieno jų sudėtį kruopščiai išanalizuoju ir atlieku testavimus. Atsižvelgiu į produkto veiksmingumą, analizuoju pakuotės patogumą bei produkto tekstūras.

Pastebiu, kad neretai klientės įsigyja produktus, kuriuos rekomenduoja draugės ar artimieji, tačiau itin svarbu atrasti kosmetiką, kuri praturtina individualią jūsų veido priežiūros rutiną. Tam sukūriau odos testą bei galimybę konsultuotis su kosmetologe ne tik apsilankius kabinete.Konsultacijos metu padedu sukurti jūsų odai reikalingą priežiūros discipliną ir parinkti priemones.

„SKINBIO“ – tai mūsų odos biografija, joje atsispindi kiekviena nerimo ir šypsenos raukšlelė, kasdieniai įpročiai ir pastangos, kurias įdedame į priežiūrą. Kiekvienos iš mūsų oda turi savo istoriją, todėl svarbu pritaikyti tik jos gyvenimo kelionei reikalingas priemones.

Jei nesate tikra, ar teisingai rūpinatės oda, abejojate dėl priemonių, kviečiu pasinaudoti online konsultacijos galimybe. Tikiu jūsų odos teigiamų pokyčių galia.

BENDRAUKIME INSTAGRAME

Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje.