Rutina jautriai ir pažeistai odai

Jautriai odos būklei būdingi įvairūs simptomai, nuo jaučiamo tempimo, paraudimo ir bėrimų, iki aktyvaus senėjimo požymių ar net odos ligų, kaip dermatitas, egzema, rožinė. SKINBIO įkūrėja ir kosmetologė Gintarė rekomenduoja neignoruoti tokios odos būklės.

Top rekomendacijos

MAKIAŽO VALYMAS

Makiažo valymas odos priežiūros rutinoje turėtų būti savaime suprantamas. Jautriai jūsų odai makiažo likučiai per naktį gali padaryti didelę žalą, todėl kruopščiai pašalinkite makiažą švelniu valikliu, kurio sudėtyje nebūtų alkoholio. Makiažą valykite švelniais judesiais, jokiu būdu netrinkite odos, galite ją pažeisti.

Nėra prekyboje

HL

€25,00€21,25

Sutaupote: €3,75 (15%)

ODOS PRAUSIMAS

Kasdienei ryto ir vakaro odos priežiūrai rinkitės švelnų prausiklį, atidžiai vertinkite jo sudėtį. Rekomenduojame pasirinkti prausimosi priemonę, kuri pašalina nešvarumus, suteikia odai drėgmės ir elastingumo, tačiau praktiškai nesukelia jautrumo, todėl yra tinkama net pačios jautriausios odos savininkėms.

Nėra prekyboje

HL

€39,00€33,15

Sutaupote: €5,85 (15%)

TONIKAS

Po kiekvieno veido prausimo tonizuokite ir drėkinkite jautrią odą. Vasarą galite rinktis tonizuojančią dulksną, kuri atkuria drėgmę ir apsaugo nuo dehidratacijos. Veido dulksnos naudojimas leidžia pasiekti efektyvesnius rezultatus ir geresnį kitų priemonių įsigėrimą, galite naudoti dienos eigoje. Taip pat galite rinktis toniką, kuris drėkins ir turės raminantį poveikį.

Nėra prekyboje

COLLIN

€41,67

SERUMAS

Serumą tepkite po toniko ryte ir vakare. Jautriai odai pritaikytas ir drėkinantis serumas kasdien padės apsaugoti odos barjerą. Serumas su keramidais efektyviai dalyvauja jautrios odos atstatyme ir praturtina jūsų veido odos priežiūrą. Serumo sudėtyje esantys keramidai maitina ir sulaiko odos drėgmę, mažina senėjimo požymius, o svarbiausia jautriai odai - apsaugo nuo išorės poveikio.

Nėra prekyboje

COLLIN

€31,67

KREMAS

Po serumo, tepkite veido kremą (ryte ir vakare). Jautriai odai prižiūrėti Skin Bio rekomenduoja lengvos tekstūros atstatomąjį kremą (ypatingai tinka vasarai) su bakučioliu, kuris skatina epidermio atsinaujinimą, nejautrina ir nedirgina odos (tinka net itin jautrios ir kuperozinės odos savininkėms).

Nėra prekyboje

HL

€62,00€52,70

Sutaupote: €9,30 (15%)

APSAUGA NUO SAULĖS

Jautrios ir pažeistos odos barjerą išoriniai dirgikliai, tarša gali dar labiau pažeisti, todėl įodos priežiūrą nepamirškite įtraukti kremo su SPF 50 nuo saulės, kuris užtikrina efektyvią odos apsaugą nuo UVAspinduliuotės. Apsaugą nuo UVA neigiamo spinduliuotės poveikio jautriai odai reikia suteikti ne tik vasarą, o visus metus.

Nėra prekyboje

Pepplus +

€32,00

Jautriai odai priežiūros rutina tokia pat svarbi, kaip ir kitiems odos tipams. Teisinga priežiūra susideda iš valymo ir prausimo, tonizavimo, serumo, rūpinimosi paakių zona, nuolatinio drėkinimo ir apsaugos nuo UV spindulių. Papildomai į odos priežiūros discipliną įveskite šveitimą ir drėkinančias kaukes. Švelnus šveitimas pašalina senas odos ląsteles ir nešvarumus. Jautriai odai jis taip pat naudingas, tačiau atidžiai pasirinkite šveitiklį ir procedūros dažnumą. Jei veido oda ne tik jautri, bet ir pažeista, pasikonsultuokite su kosmetologe, kaip teisingai šveitimo procedūrą integruoti į rutiną.

Šveitimas paruošia odą, o po jo naudojama kaukė efektyviai ir greitai sudrėkina veido odą. Jautriai odai drėkinimas labai svarbus barjero atstatymui, todėl rinkitės intensyviai drėkinančią kaukę, kuri praturtina odą reikalingais lipidais. Naudokite ją po toniko, bent du kartus per savaitę (arba pagal kosmetologės rekomendacijas). Po kaukės nepamirškite palepinti odos drėkinamuoju kremu, o prieš einant į lauką būtinai patepkite ją SPF kremu. Taip apsaugosite odą nuo žalingų saulės spindulių ir ilgiau džiaugsitės kaukės teikiamu efektu.

Kaukės jautriai odai

Jautriai odos būklei reikia patikimos kasdienės priežiūros. Pagrindinė tokios odos rutinos strategija – barjero apsauga. Įtraukite į priežiūrą drėkinimą, stiprinkite odos barjerą profesionaliomis priemonėmis su keramidais, niacinamidu, skvalanu ir hialuronu. Ypatingai svarbu apsaugoti odą nuo tolimesnio uždegimo ir UV poveikio. Jei oda jautri ir pažeista, SKINBIO kosmetologė Gintarė rekomenduoja turėti individualią, jūsų odai sukurtą, priežiūros rutiną ir kruopščiai atrinktas priemones.

Daugiau produktų Jūsų odos tipui:

Jautriai - pažeistai odai

Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje.