Rutina riebiai ir dehidratuotai odai

Riebi - dehidratuota oda nėra retas derinys, tokia būklė kelia nemažai iššūkių priežiūros rutinoje. Odos paviršius atrodo riebus ir blizgantis, bet tuo pačiu metu ji gali būti dehidratuota. SKINBIO kosmetologė ir įkūrėja Gintarė rekomenduoja neapleisti tokios būklės odos priežiūros, svarbu suvaldyti sebumo perteklių ir užtikrinti drėgmės balansą. Į rutiną integruokite produktus, kurie padeda sumažinti nesveiką odos blizgesį, porų atsiradimą, išvengti bėrimų, o visumoje drėkina.

Top rekomendacijos

ODOS ŠVARAI

Kasdienei odos priežiūrai rinkitės švelnų, bet veiksmingą prausiklį, nuo jo pradėkite ryto ir vakaro rutiną. Rekomenduojame pasirinkti prausimosi priemonę, kuri pašalina susikaupusius nešvarumus ir riebalų perteklių, neužkemša porų bei nuramina odą.

Nėra prekyboje

HL

€39,00

ODOS TONIZAVIMAS

Po kiekvieno veido prausimo tonizuokite odą. Galite rinktis drėkinančią dulksną, kuri apsaugo nuo dehidratacijos, ar liftinguojantį toniką su alavijo ekstraktu. Venkite priemonių, sudėtyje turinčių alkoholio, jos gali išsausinti ir sudirginti odą.

Nėra prekyboje

HL

€29,00

SERUMAS

Serumą tepkite kiekvieną kartą po toniko ryte ir vakare. Riebiai - dehidratuotai odai ypatingai tinka giliai valantis serumas su bakučioliu ir vitaminu C. Niacinamidas ir anksčiau įvardinti ingredientai padeda spręsti riebalinių liaukų hiperfunkcijos, spuogų, išsiplėtusių porų problemas.

Nėra prekyboje

HL

€45,00

KREMAS

Po serumo rinkitės veido kremą, kuris normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, atkuria odos drėgmės balansą, suteikia gaivumo. Niacinamido ir bakučiolio ingredientai gali būti labai naudingi jūsų odai. Jei jūsų oda linkusi į uždegiminius elementus, rinkitės kremą, kuris neužkemša porų, drėkina ir veikia antimikrobiškai.

Nėra prekyboje

Naturys

€32,00

ODOS ŠVEITIMAS

Švelnus šveitimas kartą į savaitę (atsižvelgiant į veido odos būklę) pašalina negyvas ląsteles, sebumo perteklių ir nešvarumus. Nuoseklus dėmesys šiai procedūrai apsaugo jūsų odą nuo galimų spuogų protrūkių.

Nėra prekyboje

HL

€49,00

VEIDO KAUKĖS

Po šveitimo naudojama kaukė efektyviai ir greitai drėkina veido odą. Nepamirškite palepinti odos drėkinamuoju kremu, o prieš einant į lauką būtinai patepkite ją plataus spektro apsauginiu kremu (su SPF 50) nuo saulės, kuris užtikrina efektyvią odos apsaugą nuo UVA spinduliuotės.

Nėra prekyboje

Keenwell

€28,50€25,65

Sutaupote: €2,85 (10%)

Teisinga odos priežiūros rutina susideda iš valymo ir prausimo, tonizavimo, serumo, rūpinimosi paakių zona, nuolatinio drėkinimo ir apsaugos nuo UV spindulių. Siekiant sveikos odos, papildomai į rutiną įtraukite šveitimą ir kaukes. Kosmetikos priemonės ir odos priežiūra efektyviai veikia, kai jos laikomasi nuosekliai, o produktai naudojami eilės tvarka.

Riebios - dehidratuotos odos būklei įtakos turi įvairūs veiksniai, nuo išorinių dirgiklių, gyvenimo būdo, iki netinkamos odos priežiūros rutinos. Rūpinkitės savo oda, subalansuokite perteklinį riebalų kiekį, užtikrinkite reikiamą drėgmę ir apsaugą nuo išorinių dirgiklių. Puoselėkite jos natūralų žavesį, o jei abejojate, ar teisingai susidėliojote odos priežiūros rutiną, kviečiame į konsultaciją su SKINBIO kosmetologe Gintare.

Daugiau produktų Jūsų odos tipui:

Riebiai - dehidratuotai odai

Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje.