Rutina sausai ir dehidratuotai odai

Jūsų veido oda sausa – dehidratuota. Šiurkštumas, papilkėjimas atsiranda dėl sebumo (natūralūs odos išskiriami aliejai) trūkumo. Susilpnėjęs odos barjeras, neatlieka apsauginės funkcijos nuo išorinių veiksnių, o drėgmė nuolat prarandama. Tęsiantis tokiai odos būklei atsiranda nepageidaujamos raukšlelės.

Kosmetikos priemonės nėra universalios, todėl siekiant atstatyti odos drėgmės balansą ir natūralų švytėjimą rinkitės būtent sausai ir dehidratuotai odai skirtą kosmetiką bei jūsų veido odos būklei pritaikytą rutiną.

Top rekomendacijos

+

TONIZAVIMAS

Po kiekvieno veido prausimo tonizuokite odą. Galite rinktis drėkinančią dulksną, kuri atkuria drėgmę, apsaugo nuo dehidratacijos. Ją galite naudoti ne tik ryto ar vakaro rutinoje, bet ir dienos eigoje. Jei oda sausa ir linkusi į raukšleles, kovojate su senėjimo požymiais, tonikas, praturtintas natūraliomis hidroksi (AHA) rūgštimis, apsaugos nuo priešlaikinių odos senėjimo požymių atsiradimo, sausumo, padės pašalinti negyvas odos ląsteles.

Nėra prekyboje

HL

€29,00

SERUMAS

Siekiant atstatyti sausos - dehidratuotos odos drėgmės balansą galite derinti skirtingus, tačiau vienas kitą ryto ir vakaro rutinoje papildančius, serumus.

SKINBIO kosmetologė ir įkūrėja Gintarė savo klientėms, susiduriančioms su dehidratuota oda, ypatingai rekomenduoja serumą su keramidais. Keramidai padeda atkurti odos barjerinę funkciją ir ją saugoti nuo drėgmės netekimo bei kitų išorės faktorių, kurie žaloja mūsų odą. Jie palaiko optimalią odos drėgmę, stangrumą ir elastingumą.

Nėra prekyboje

COLLIN

€105,00

KREMAS

Po serumo, odos drėgmei užtikrinti, naudokite drėkinantį kremą. Į odos priežiūros praktiką galite integruoti dieninį ir naktinį kremą. Dienai rinkitės lengvesnės tekstūros drėkinantį kremą, o nakčiai palikite sunkesnį, tačiau pritaikytą sausai - dehidratuotai odai, kremą, kuris pamaitins ir apsaugos odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

Nėra prekyboje

Sesderma

€50,50

ODOS ŠVEITIMAS

Nebijokite į sausos odos priežiūrą įtraukti švelnaus šveitimo kartą į savaitę (atsižvelgiant į veido odos būklę). Jei abejojate dėl odos būklės, pasitarkite su kosmetologe, tačiau neabejokite šveitimo nauda. Pašalinami nešvarumai ir negyvos ląstelės, išlygina odos tekstūrą, neleidžia jai šerpetoti.

Nėra prekyboje

HL

€45,00

VEIDO KAUKĖS

Šveitimas paruošia odą, o po jo naudojama kaukė efektyviai ir greitai sudrėkina veido odą. Jei renkatės lakštinę kaukę, naudokite ją ant švarios, patonizuotos bei serumu sudrėkintos veido odos. Po kaukės nepamirškite palepinti odos drėkinamuoju kremu, taip ilgiau džiaugsitės kaukės teikiamu efektu.

Nėra prekyboje

Pepplus +

€5,50

Teisinga odos priežiūros rutina susideda iš valymo ir prausimo, tonizavimo, serumo, rūpinimosi paakių zona, nuolatinio drėkinimo ir apsaugos nuo UV spindulių. Siekiant sveikos odos rekomenduojame papildomai į rutiną įtraukti šveitimą ir kaukes, bent kartą į savaitę. Kosmetikos priemonės ir odos priežiūra efektyviai veikia, kai jos laikomasi nuosekliai, produktai naudojami eilės tvarka.

Sausa ir dehidratuota oda yra pažeidžiama išorinių dirgiklių, UVA spinduliuotės, todėl į priežiūrą nepamirškite įtraukti kremo su SPF nuo saulės, kuris užtikrina efektyvią odos apsaugą. SKINBIO rekomenduoja rinktis kremą, kurio SPF ne mažesnis, nei 30.

Sausos - dehidratuotos odos būklė gali sudėtingėti prasidėjus šaltajam sezonui, kai ore drėgmė sumažėja, dažniau susiduriame su šalčiu ir vėju bei sausu patalpų oru. Todėl keičiantis sezonams peržiūrėkite savo odos rutiną ir priemones. Rekomenduojame konsultuotis su kosmetologe, kad gautumėte profesionalias rekomendacijas, kokiais kosmetikos produktais praturtinti savo priežiūros rutiną.

Daugiau produktų Jūsų odos tipui:

Sausai - dehidratuotai odai

Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje.