Rutina senstančiai ir brandžiai odai

Odos ląstelių senėjimo procesas prasideda anksčiau, nei susimąstome - nuo 25 metų. Brandi oda yra jautresnė ir labiau pažeidžiama, išlaikyti sveiką odos barjerą - vienas iš svarbiausių uždavinių. Sumažėjęs apsauginio sluoksnio funkcionalumas turi įtakos drėgmės odoje balansui.

Top rekomendacijos

ODOS ŠVARAI

Rutiną pradėkite nuo švarios odos. Prausiklį naudokite ryte ir vakare, brandžiai odai rinkitės švelnų ir raminantį.

Nėra prekyboje

HL

€39,00

TONIZAVIMAS

Po veido prausimo tonizuokite odą kiekvieną rytą ir vakarą. Tinkamai parinktas tonikas giliai drėkina odos sluoksnius ir išlaiko elastingumą.

Nėra prekyboje

HL

€29,00

SERUMAS

Serumą tepkite po toniko ryte ir vakare. Brandžiai odai ypatingai tinka serumas, kovojantis su senėjimu, pavyzdžiui, su argano kamieninėmis ląstelėmis, kuris atstato odos barjero pažeidimus. Odos rutiną puikiai papildo vitamino C serumas. SKINBIO kosmetologė Gintarė jį rekomenduoja kiekvienai, siekiančiai išlaikyti jauną, skaisčią ir stangrią odą.

Nėra prekyboje

HL

€75,00€67,50

Sutaupote: €7,50 (10%)

KREMAS

Po serumo tepkite veido kremą (ryte ir vakare). Kremas su peptidais ir hialurono rūgštimi: drėkina, suteikia apimties, tonizuoja elastingumo netekusią brandžią odą.

Nėra prekyboje

HL

€62,00€55,80

Sutaupote: €6,20 (10%)

ODOS ŠVEITIMAS

Švelnus šveitimas, bent kartą į savaitę (atsižvelgiant į veido odos būklę), pašalina negyvas ląsteles, sebumo perteklių ir nešvarumus. Šveitimas paruošia odą, kad po jo naudojama kaukė efektyviai ir greitai sudrėkintų veido odą.

Nėra prekyboje

HL

€85,00

APSAUGA NUO SAULĖS

Itin svarbu odos barjero apsauga nuo išorinių dirgiklių, todėl nepamirškite plataus spektro apsaugos nuo saulės. Ją galite rinktis ir su lengvu tonavimu, ne mažesnę, nei 30 SPF.

Nėra prekyboje

Pepplus +

€32,00

Teisinga odos priežiūros rutina susideda iš valymo ir prausimo, tonizavimo, serumo, rūpinimosi paakių zona, nuolatinio drėkinimo ir apsaugos nuo UV spindulių. Siekiant sveikos odos, papildomai į rutiną įtraukite šveitimą ir kaukes. Kosmetikos priemonės ir odos priežiūra efektyviai veikia, kai jų laikomasi nuosekliai, o produktai naudojami eilės tvarka. Po šveitimo ir kaukės nepamirškite palepinti odos drėkinamuoju kremu, o prieš einant į lauką būtinai patepkite ją SPF kremu. Taip apsaugosite brandžią odą nuo žalingų saulės spindulių ir ilgiau džiaugsitės kaukės teikiamu efektu.

Su senėjimo procesais susiduriančiai odai svarbus ne tik nuoseklumas, tačiau ir kosmetikos priemonių sudedamieji ingredientai. Antioksidantai, hialurono rūgštis, kolagenas, retinolis, natūralios rūgštys (tokios kaip AHA), niacinamidas. Optimaliai subalansuotos priemonės su šiais ingredientais padeda sudrėkinti odą, mažintų raukšles ir pigmentines dėmes, skatintų kolageno ir elastino gamybą bei saugotų nuo neigiamų aplinkos veiksnių.

Daugiau produktų Jūsų odos tipui:

Senstančiai - brandžiai odai

Slapukus naudojame norėdami užtikrinti kuo patogesnį apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje.