Kaip turėti spindinčią odą?

Jeigu norite turėti skaisčią, spindinčią ir sveiką odą, dalinuosiu savo rekomendacijos, kurios tikrai veikia.

Pirmas sveikas odos odos požymis, jos lygumas, glotnumas. Kai paliečiate savo odą, negali jaustis jokio šiurkštumo, pleiskanų. Jeigu taip nėra, turite jai padėti pačios. Kai kuriais atvejais padeda ir namie nadojamos priemonės, o kai kada reikia ir profesionalios pagalbos. Čia papasakosiu apie produktus kuriuos turėtumėte turėti namuose.

Odos glotnumui pasiekti, turime naudoti šveitklis, kurie pašalina negyvas odos ląsteles ir padeda odai atrodyti glotnesnei bei didina kitų priemonių skvarbą. Man patinka šveiktikliai, kurie tyliai atlieka savo darbą. Nėra grubūs o tuo pačiu odai duoda dar ir drėgmės, mano favoritas https://www.skinbio.lt/hialurono-rugsties-sveitiklis , jis nerealus jeigu Jūsų oda dehidratavusi.

Jeigu oda labiau linkusi kimštis, didesnės poros, greitai riebaluojasi (rekomenduoju Cell fusion papaya peel).

DAR SVARBUS  DALYKAS ODOS SPINDESIUI YRA BALANSAS. Esu pastebėjusi, jog moterys jeigu oda riebaluojasi ima ir pradeda naudoti visas priemones su įvairiomis rūgštimis, taip pažeisdamos odos hidro lipidinę plėvelę. To daryti nereikėtų, jeigu ooda riebaluosi reiktų pasitikrinti ar ji nėra dehidratavusi??

VIENAS IŠ SVARBIAUSIŲ ODOS SPINDESIO SUTEIKĖJŲ YRA VITAMINAS C.

Jis skatina kolageno gamybą odoje, o kolagenas yra mūsų odos pamatas. Be jo mūsų oda niekaip neištvers. Vitaminą C turime naudoti nuolat, mano rekomendacija rinktis nuo 10 proc. koncentracijos.

Mano favoritas (PH formula vit c serumas)

IR ŽINOMA KAUKĖS.

Drėgmės šaltinis, tik kaukės padės įveikti drėgmės trūkumą, greitai atstatyti. Žinoma, taisyklė yra reguliarumas. Naudoti 2-3 kartus per savaitę.

Sveika ir spindinti oda yra tikrai realu ir pasiekiama jei laikysitės šių taisyklių, jei nedarytsite ant savo odos bandymų zonos, nenaudosite bet ko. Tada ir bus rezultatai, o su jais ir didesnis pasitikėjimas savimi, geresnė gyvenimo kokybė.